Pánevní dno pro instruktory jógy a fitness

Pánevní dno je v poslední době velmi diskutovaným tématem. Ale jak s ním opravdu efektivně pracovat? Jak do běžné lekce zařadit cviky, které budou pánevní dno aktivovat? A jak správně svaly pánevního dna zrelaxujeme? A co z toho je vůbec více potřeba?

Jaký přístup můžeme zvolit na lekcích jógy, chceme-li využít své znalosti o energiích? A jak souvisí pánevní dno s emocemi nebo pohybem úst? Jak ovlivňuje pánevní dno naše dýchání? A jaký přístup se nám naopak osvědčí na lekci fitness, pro klienta, který raději "maká, než kecá"? Jak takovému klientovi nabídnout zábavnou lekci, při které ale bude pracovat přesně na tom, v čem má jeho tělo nedostatky? A jak vlastně souvisí ploché bříško nebo klenutý zadeček s pánevním dnem?

Ale především: Jak správně pochopit, vysvětlit a naučit aktivaci a relaxaci pánevního dna?

Příliš mnoho otázek a ještě více odpovědí. Proto jsme si pro vás připravili třídenní seminář, na kterém se jim budeme důkladně věnovat.

Seminář povedou Šárka Simonidesová a Mgr. Veronika Kozlová.

Zatímco Šárka vás uvede do tajů východních nauk, Veronika vás naučí, jak využít k aktivaci pánevního dna třeba balanční čočku. 

Seminář je určen především lektorům, učitelům a instruktorům, kteří vedou skupinové nebo individuální lekce. Vítán je však každý, kdo má o problematiku pánevního dna hlubší zájem.

Účastníci získají na základě kurzu certifikát o účasti. Na základě certifikátu nelze vydat živnostenské oprávnění. Máte-li zájem o rekvalifikační kurz, můžete se zúčastnit rekvalifikačního kurzu se specializací na cvičení s dětmi v šátku, cvičení v závěsné síti nebo párovou akrobacii.
 

KDY: 18. - 20. květen 2018

Program:

Pátek: 

17:00 - 20:00 - obecný základ, anatomie a fyziologie pánevního dna

Sobota:

9:00 - 17:00 - dechové techniky, východní a jógové přístupy, psychosomatika ve vztahu k pánevnímu dnu

Neděle:

8:00 - 15:00 - aktivace pánevního dna na lekcích fitness  - lokální a globální přístupy, využití pomůcek

KDE: Studio hormonální jógy LeVITAs, Brno

CENA: 4200,- Kč / 160 EUR

 

O lektorkách:

Mgr. Veronika Kozlová je instruktorkou kondičního posilování dlouhodobě se specializující na cvičení v závěsných sítích D-Yogi® Fly. Je majitelkou dvou brněnských studií a provozovatelkou vzdělávacího projektu Do Formy. Kromě mnoha jiných vzdělání je také lektorkou cvičení v těhotenství a po porodu, cvičení s dětmi v šátku podle Anny Kohutové® a frekventantkou kurzů DNS profesora Koláře. Denně pomáhá ženám po porodu s aktivací pánevního dna nebo nápravou rozestupu břišních svalů. Sama je maminkou rok a půl staré holčičky. Více o Veronice najdete ZDE.

Šárka Simonidesová je jednou z nejdéle praktikujících lektorek cvičení pánevního dna a hormonální jógy podle Dinah Rodrigues u nás. Je také certifikovanou lektorkou jógy a yin yogy. Za dobu své praxe pracovala se stovkami žen, které potkává na seminářích po celé republice. Stále se opakující potíže jejích klientek, způsobené ochablým nebo přetíženým pánevním dnem, ji inspirovali k práci v této oblasti. Více o Šárce najdete ZDE.

Pokud máte o seminář zájem, přihlašte se pomocí formuláře níže.
 

Přihláška na kurz Pánevní dno pro instruktory jógy a fitness

Závazně se přihlašuji na školení instruktorů pánevního dna. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu školení a v případě mé neúčasti na školení, mi nebude cena kurzu vrácena.