Mgr. Veronika Kozlová

Narozdíl od jiných trenérek jsem se sportem nevyrůstala. Deset let v turistickém oddíle může být stěží považováno za sportovní kariéru. Kouzlo pohybu jsem začala odhalovat teprve později, prostřednictvím posilovny a plavání. Dnes si již den bez sportu představit nedokáži. Stala jsem se nejen instruktorkou, ale i master instruktorkou a dokonce autorkou některých cvičebních stylů z oblasti závěsné jógy. Provozuji dvě studia a poskytuji vzdělávání novým instruktorům. Jsem garantkou akreditovaného kurzu Instruktor kondičního posilování. Co je ale nejdůležitější, nemám nevolnosti  pokaždé, když si přestavím, že bych se měla pohnout.  Na školačku s dvojkou z tělesné výchovy (druhá třída ZŠ a kotouly) jsem uběhla kus cesty. A jsem přesvědčena, že je to v možnostech každého z nás.

Prioritou mých cvičebních programů není výkon, ale zdraví. Ačkoliv je mojí srdcovou záležitostí závěsná jóga, věnuji se i jiným sportům, nejen jako instruktor, ale často i jako klient. Ve svém volném čase ráda jezdím na koni a plavu.

Mimo sportovní aktivity pracuji jako advokátní koncipientka a dokončuji doktorské studium na katedře občanského práva Masarykovy univerzity. V současné době si však užívám radostí mateřské dovolené, jelikož se mi v lednu 2016 narodila dcera Johana a v únoru 2018 očekávám další přírustek. 

Jsem vegetarián:)

Veronika v rámci Do-Formy poskytuje:

- vedení lekcí D-Yogi® Fly v brněnských studiích LeVITAs s Flash Gym. Specializuje se na lekce pro těhotné Gravid a lekce pro začátečníky. 

. Veronika je zároveň také provozovatelkou obou studií.

- individuální tréninky kondičního posilování a individuální tréninky D-Yogi® Fly.

- vedení školení D-Yogi® Fly (zejména Level 1, Level 2, Flexibility a Relax, Gravid ). Veronika je zároveň majitelkou D-Yogi® Fly a autorkou (Level 1, Level 2, Flexibiliy a Relax, Gravid a Kids) nebo spoluautorkou (Pilates, Acrobat, Partners) jednotlivých specializací.

- organizace příměstkých táborů

- služby profesionální masérky a aplikace kineziotapů.

Sportovní vzdělání: Instuktor AY Fly Training I., AY Fly Training II., AY Fly Training Kids, AY Fly Training Pilates suspension, Workshop Aerial Partner Yoga - AerialYoga Vienna, Instruktor Nordic Walkingu, Instruktor Kondičního posilování, Cvičitel Kondičního posilování, Vinyasa Flow Yoga, Bossa core Training, Fitnessjóga, Powerjóga, Dynamická jóga, Kineziotaping, Anadansa Partner Yoga, D-Yogi® BareS Master Instructor, Cvičení těhotenství a po porodu, Cvičení s kojenci, Cvičení s dětmi v šátku podle Anny Kohutové®, Dřep - Rehab/Prehab, DNS první a druhé úrovně, Rebozo - mexický šátek pro těhotné a po porodu, Pánevní dno a Lumbo-pelvická stabilizace