Ing. Petra Škrabalová (roz. Mocková)

Od malička jsem měla ráda pohyb a různé sporty, zkoušela jsem ledacos díky své všestrannosti a zájmu o nové koníčky. Z počátku mě nic nelákalo dělat závodně či profesionálně. Velmi blízká mi však začala být jóga a powerjóga, které mi vždy přinášely uvolnění a relaxaci. Před několika lety jsem se seznámila s cvičením pilates a fitballem, které mě naprosto nadchlo. Tyto aktivity ulevily mým občasným bolestem zad a staly se mi ještě bližšími než jóga, proto jsem se jim rozhodla věnovat více. Po třech letech pravidelného cvičení pilatovy metody jsem absolvovala vzdělávací kurz CORE TRAINING SYSTEM s využitím metody PILATES.  Jógu jsem však nepověsila na hřebík, ba naopak. Stala se mi vášní v podobě jógy ve vzduchu, kterou provozuji dokonce jako master instruktorka. Svůj den už si bez pohybu nedovedu představit, udržuje mě v kondici, zdraví a dobré náladě.

Petra v rámci Do-Formy poskytuje:

- vedení lekcí D-Yogi® Fly v brněnských studiích Flash Gym a LeVITAs

- individuální tréninky D-Yogi® Fly.

- vedení školení D-Yogi® Fly (zejména Level 1, Level 2, Pilates). Petra je zároveň autorkou specializace D-Yogi® Fly Pilates.

Sportovní vzdělání: Instruktor AY Fly Training I., AY Fly Training Pilates suspension, D-Yogi Fly Partners, Core Training s využitím metody Pilates, Anandansa Partner Yoga, Fitball.