Mgr. Michala "Mišuta" Přibylová

Láskou ke sportu jsem rozhodně neoplývala od dětství a tělocvičnám jsem se vždycky snažila vyhnout, protože sporty, ke kterým běžné městské dítko přičichne, mě nijak nenaplňovaly. Jako ryba ve vodě jsem se vždy cítila jen v plaveckém bazénu. Ve třinácti letech jsem se pak dostala k jezdectví, kterému jsem dlouhé roky věnovala téměř veškerý svůj volný čas. Dnes se věnuji outdoorovým sportům, převážně turistice, horské i vodní, občasnému horolezectví a běžkám, často se do této kategorie dá přiřadit i mé povolání – terénní archeologie. 
Při hledání pohybové aktivity pro dobu, kdy není venku zrovna nejlépe, jsem objevila závěsné sítě a naprosto jsem se pro ně nadchla. Uchvátila mě zejména akrobatická stránka cvičení v sítích, ale i jeho obrovský vliv na duševní pohodu. Jde zkrátka o cvičení, při němž se můžu jak vybít z přebytečné energie, tak protáhnout, zrelaxovat a naopak načerpat ztracených sil.
 
Mišuta v rámci Do-Formy poskytuje:
 
- Vedení skupinových lekcí D-Yogi® Fly ve studiích Flash Gym a LeVITAs. Mišuta se zaměřuje zejména na lekce pro pokročilé a Lymfatic.
 
Sportovní vzdělání: Instruktor D-Yogi Fly Level 1, Instruktor D-Yogi Fly Flexi a Relax, Instruktor D-Yogi Fly Level 2, Instruktor D-Yogi Fly Pilates, Instruktor D-Yogi Fly Acrobat, Instruktor D-Yogi Fly Partners, D-Yogi Fly Lymfatic, DNS první úrovně.