Osobní trénink

Pro naše trenéry je na prvním místě zdraví. Poskytujeme proto kombinaci posilovacích, rehabilitačních a protahovacích technik, které jsou vhodné jak pro výkonnostní sportovce, tak pro začínající cvičence. Výhodou osobního tréninku je, že je psaný přímo na míru klientovi a přizpůsobuje se jeho aktuálnímu vývoji a potřebám.

S naším osobním trenérem můžete navštívit svoji oblíbenou posilovnu (vstup do posilovny není v ceně osobního trenéra) nebo využívat prostory studia LeVITAs v centru Brna, a jeho vybavení (vstupné s trenérem je zdarma). K vybavení LeVITA patří overbally (malé gymnastické míče), fitbally (velké gymnastické míče), bossy (polomíče), yoga bally (4 kg těžké míče plněné pískem), TRX, vzdušné sítě, trampolína, hula hoop, švihadla, gymnastické gumy, yoga bloky a podložky.

CENÍK 

trenérský program cena cena za jednu lekci
1 lekce  550 550
5 lekcí 2500 500
10 lekcí 4000 400
1 lekce - člen Klubu Do-Formy 450 450
5 lekcí - člen Klubu Do-Formy 2000 400
10 lekcí - člen Klubu Do-Formy 3500 350

 

1. lekce obsahuje pohovor, sportovní diagnostiku a kontrolu základních pohybových stereotypů. Tato lekce je zdarma.

1 lekce trvá 60 minut. V ceně lekce není zahrnut vstup do posilovny, je v ní však zahrnut vstup do studia LeVITAs. O výhodách členství v Klubu Do-Formy se dozvíte ZDE. Pro další dotazy nás kontaktujte na do-formy@do-formy.cz nebo nám zavolejte na 607 55 33 32.

Osobní trénink si můžete také objednat prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

V případě zájmu si můžete vybrat osobní trenérku dle vlastních preferencí:

Mgr. Veronika Kozlová 

Bc. Michala Marenčinová

   

   

 

Mám zájem o osobní trénink