Archiv článků

Prázdninové permanentky

V prodeji máme nové neomezené permanentky - cvičte celé čtyři měsíce bez omezení. V prodeji jsou verze pro AY Fly Training (vč. AY Fly Flexi, AY Fly Pilates, AY Fly Acrobat, AY Fly Relax), verze na ostatní cvičení (Cvičení s míči, bossa core, total body workout, pilates) a verze na vše.

Volné místo na kurz AGY pro pokročilé

Uvolnilo se volné místo na kurz pro pokročilé, který poběží od května. Také se uvolnilo místo na soustředění v květnu, poslední volná místa zbývají také na soustředění na přelomu května a června.

Víkend za dvacku

Tradiční akce plná cvičení za dvacet korunek a Antigravity za čtyřicet - o víkendu 27. a 28. dubna. Více informací a program ZDE.

Nové soustředění Antigravity

Pro velký zájem jsme vypsali další turnus soustředění Antigravity Aerial Yoga Fitness. Na přelomu května a června se pořádně zapotíme, protáhneme a pohoupeme ve třídenním intenzivním programu. Více o soustředění ZDE.

Otevřeno přihlašování do kurzů Antigravity !!!

Právě bylo otevřeno přihlašování do kurzů pro začátečníky i pokročilé. Oba kurzy si můžete nezávazně vyzkoušet předem. V dubnu budou v termínech kurzu (tj. středy 17:00 a čtvrtky 18:10 pro začátečníky a středy 18:00 pro pokročilé) otevřeny lekce za zvýhodněnou cenu 80,-Kč, kde si můžete závěsnou...

Hula Hoop workshop

Z Prahy za námi přijede jedna z mála certifikovaných instruktorek hula hoop - tance s obručí. Přihlašování na workshop, který proběhne v polovině dubna, je již v plném proudu a při přihlášení do konce března navíc obdržíte lekci AY Fly zdarma:). Více o workshopu ZDE.

Soustředění AY Fly

Velmi vydatné soustředění zaměřené na všechny aspekty závěsného cvičení: sílu, flexibilitu a obratnost, jsme pro Vás připravili na květen. Toto soustředění proběhne od pátku do neděle s ohledem na pracující:) Další soustředění nabízíme naopak od pondělí do pátku v období letních prázdnin a je...